Úvod / BIKE PARK
 

BIKE PARK

 

Prevádzková doba

8:30 - 16:30 hod. v polhodinových intervaloch
 

11.5. - 09.6.2013 - počas víkendov 
15.6. - 15.9.2013 - denne 
16.9. - 6.10.2013 - počas víkendov 

 

Prevádzkové podmienky

Prepravné sa nevracia pri zlom počasí, strate, nemoci, výpadku elektrickej energie a odstavení zariadenia. V cene lístka nie je zahrnuté poistenie.

Návštevník je povinný v prípade vyzvania obsluhou LDZ sa preukázať platným lístkom. Ak obsluha LDZ zistí, že klient jazdí na neplatný alebo neoprávnene zľavnený lístok, tento mu bude odobratý bez nároku vrátenia peňazí.

Za stratu lístka prevádzkovateľ nezodpovedá. 1.Ružomberská lyžiarska,a.s.si vyhradzuje právo na zmeny taríf prepravných lístkov.

Návštevníci Bike Parku sa pohybujú po stredisku na vlastnú zodpovednosť, sú povinní uposlúchnuť pokyny zamestnancov spol. 1.Ružomberská lyžiarska,a.s.

 

 

CYKLISTICKÉ TRASY:

  • Podsuchá - Smrekovica (32 km - stredne náročná)
  • Černová - Ľubochnianska dolina (40 km - stredne náročná)
  • okolo Liptovskej Mary (75 km - stredne náročná)
  • Liptovská Osada - Železné - Bešeňová (65 km - stredne náročná)
  • Kvačianska (60 km - stredne náročná)

Partneri:   UBYTOVANIE V JASNEJ  SYSTEMTWO.sk   UBYTOVANIE V ŽILINE OBČIANSKÉ ZDRUŽENIE HRABOVSKÁ DOLINA

V našich chatách sa cítia hosti ako doma, ich hodnotenia dohľadáte na stránkach Hrabovo ubytovanie a ubytovanie Malinô Brdo. Skvelý článok o možnostiach a atrakciách v okolí nášho ubytovania nájdete v sekcii ubytovanie Veľká Fatra. Aj portál Mega Ubytovanie na Slovensku Vás pozýva do Chaty Alpina ,Zebra a Chaty Kamenár. Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Domovom chát Alpina a Kamenár je rekreačná oblasť ponúkajúca ubytovanie Malinô Brdo pri lyžiarskom stredisku Ružomberok - Malinô Brdo a vodnej nádrži Hrabovo vo

Veľkej Fatre. Vašim sprievodcom týmto svetom je stránka UbytovanieNaSlovensku.eu zabezpečujúca priamy kontakt s majiteľom a ubytovanie na Slovensku. Stačí nakuknúť

do filtra ubytovanie Ružomberok ;) 

 

 

 

Ladislav Oravec
tel.: +421 904 388 883

info.malinobrdo@gmail.com        

Počasie Ružomberok - Svieti.com