Okolie

divider
Ružomberok

Moderné mesto dýchajúce dávnou históriou obklopené prekrásnymi horami poskytuje vynikajúce možnosti pre turistiku počas celého roka. Minulosť mesta je ovplyvnená výrobou papiera. K jedinečným zážitkom patrí návšteva mauzólea slovenského buditeľa a kňaza Andreja Hlinku. K najvzácnejším pamiatkam patrí rímskokatolícky Kostol sv. Ondreja a kalvária. Navštíviť možno aj Liptovské múzeum so stálymi expozíciami či Galériu Ľudovíta Fullu - zahraničí uznávaného slovenského výtvarníka.


Likavský hrad

Likavský hrad v minulosti slúžil ako obranný hrad. V tomto hrade možete vidieť reprodukcie dobových rytín, drevorytov, kresieb a malieb a kreslenú dokumentáciu archeologických nálezov. 


Vlkolínec

Vlkolínec je unikátnou a najzachovalejšou rezerváciou ľudovej architektúry Slovenska. Čisto drevená obec Vlkolínec je zapísaná do zoznamu Svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO. Ako jediná nie je narušená novou výstavbou a nachádza sa v nej 45 pôvodných stavieb ľudovej architektúry a dominantná drevená zvonica. 


Thermal Park Bešeňová

Nenechajte si ujsť celoročný oddychový raj len kúsok od miest Martin alebo Ružomberok! V Thermal Parku Bešeňová nájdete bazény, adrenalínové atrakcie, whirpooly pod holým nebom, kamienkovú pláž s časťou pre nudistov a čarokrásne prírodné prostredie.


Tatralandia Liptovský Mikuláš

Navštívte najväčší areál vodnej zábavy na Slovensku, v Čechách a v Poľsku! Tatralandia Liptovský Mikuláš ponúka bazény, tobogány, množstvo atrakcií, zdraviu prospešnú termálnu vodu, ubytovanie a služby na špičkovej úrovni


 

Partneri

UBYTOVANIE V JASNEJ   |   SYSTEMTWO.sk   |   UBYTOVANIE V ŽILINE   |   OBČIANSKÉ ZDRUŽENIE HRABOVSKÁ DOLINA

V našich chatách sa cítia hosti ako doma, ich hodnotenia dohľadáte na stránkach Hrabovo ubytovanie a ubytovanie Malinô Brdo. Skvelý článok o možnostiach a atrakciách v okolí nášho ubytovania nájdete v sekcii ubytovanie Veľká Fatra. Aj portál Mega Ubytovanie na Slovensku Vás pozýva do Chaty Alpina, Zebra a Chaty Kamenár. Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Domovom chát Alpina a Kamenár je rekreačná oblasť ponúkajúca ubytovanie Malinô Brdo pri lyžiarskom stredisku Ružomberok - Malinô Brdo a vodnej nádrži Hrabovo vo

Veľkej Fatre. Vašim sprievodcom týmto svetom je stránka Hauzi.sk zabezpečujúca priamy kontakt s majiteľom a ubytovanie na Slovensku.